Bioklimatinės pergolos

Bioklimatinės pergolos yra revoliucingiausia ir inovatyviausia, visiškai automatizuota terasos danga, pagaminta iš ekstruzinio aliuminio ir nerūdijančio plieno. Pergolos stogas susideda iš žaliuzių, besisukančių nuo 0 iki 135 laipsnių, kurios kontroliuoja saulės spindulių įsiskverbimo lygį, bei apsaugo nuo saulės spindulių ir kritulių. Moderniausi ir inovatyviausi sprendimai modernioms ir reiklioms lauko erdvėms – puikiai tinka tiek gyvenamosioms, tiek komercinėms reikmėms.

Bioklimatinės pergolos dažniausiai montuojamos prie sienų, tačiau jos laisvai gali būti statomos tiesiog kieme, nenaudojant papildomų sienų.

Mūsų siūlomos biokilmatinės pergolos turi unikalius sistemos sprendimus, leidžiančius sujungti daugybę modulių vienoje eilėje taip sukuriant neribotą stogo dangą.

Taip pat yra galimybė valdyti visą konstrukciją išmaniuoju telefonu ar planšete iš bet kurios pasaulio vietos.

           Išoriniai lauko roletai

Išoriniai lauko roletai yra modernios dangos gaminiai, dažniausiai montuojami ant išorinės lango ar stiklinės sienos pusės, panašūs į klasikines išorines žaliuzes ar fasado žaliuzes. Šie roletai yra skirti papildomai apsaugai nuo saulės spindulių, taip neleisdami perkaisti patalpai. 

Naudojant išorinius roletus, galime sutaupyti iki 58% pastato vėsinimo išlaidų. Roletai atspindi net iki 95% saulės energijos ir taip leidžia sutaupyti papildomų pinigų dirbtiniam apšvietimui.

Mūsų siūlomi lauko roletai ne tik užtikrina optimalų vizualinį ir šiluminį komfortą, bet ir veikia kaip apsauga nuo vabzdžių ir vėjo. Dėl to mūsų klientai gali mėgautis ramia ir privačia zona, palaikydami ryšį su išorine aplinka.

Lauko roletų valdymas yra lengvas ir patogus dėl įmontuotų elektros variklių. Roletai užtikrina itin efektyvų mažų langų ir didesnių stiklinių paviršių užtemdymą visų tipų gyvenamuosiuose, komerciniuose ir visuomeniniuose pastatuose. Dėl savo gražaus dizaino jie yra unikalus dekoratyvinis pastatų architektūros elementas.

           Stiklinimo sistemos

Stiklinimo sistema yra nuostabus optimalaus vizualinio ir šiluminio komforto bei apsaugos nuo išorinių sąlygų derinys.

Naudojant 10mm grūdintą stiklą ir unikalius, inovatyvius technologinius sprendimus, sistema užtikrina saugų,  terasos erdvės naudojimą tiek namuose, tiek komercinėse patalpose.

Dėl plataus aksesuarų, korpuso spalvų ir stiklinimo modelių pasirinkimo šios stiklinimo sistemos puikiai tiks bet kokioje aplinkoje ir atitiks net pačius išrankiausius lūkesčius.

Kodėl rinktis mūsų siūlomas stiklinimo sistemas?

  • galimi 3, 4, 5, 6 takeliai su vienpusiu ir dvipusiu stumdymu, sistemos plotis nuo 2 000 iki 13 200 mm,

  • papildomi šepečiai, sandarikliai, pridėti prie plokščių, siekiant padidinti izoliaciją ir apsaugą nuo oro sąlygų,

  • 6 stiklo tipai, spalvų įvairovė, skydo užraktas - papildomas saugumas,

  • visada pristatomas kaip pilnas produktas, paruoštas montavimui - stiklas, priklijuotas prie apatinių profilių!