Plastikiniai langai

Šiandien Jums galime pasiūlyti aukštos kokybės, laiko patikrintus plaskinius langus, nes „Heinzmann langai“ partneriai Vokietijoje, jau daugiau kaip 40 metų gaminantys plastikines konstrukcijas, negailėjo patarimų. Tai laiko patikrintos kompanijos ir jų produkcija.

Taip pat atstovaujame žymius lenkijos gamintojus, tokius kaip „Stollar“ ir „Plastimet“ , kurie gali pasiūlyti puikų kainos ir kokybės santykį.

VEKA SOFTLINE 82MD:

Tai viena naujausių VEKA kompanijos PVC profilių sistemų, sukurta pagal ateities standartų reikalavimus. Profilio šilumos perdavimo koeficientas U=1.0 w/m2K. Bendras rėmo ir varčios plotis – 114 mm., profilio sienelių storis ne mažesnis nei 3 mm. Stiklo paketo storis iki 52 milimetrų (U=0,6 W/m²K, 3-jų stiklų stiklo paketas, iš kurių vidinis ir išorinis stiklai yra selektyviniai), o varčios profilyje stiklo paketas įgilintas net iki 25mm. Tai leidžia sumažinti šilumos praradimą per stiklo rėmelį.

Gaminio konstrukcijoje naudojamos 3 tarpinės, kurios padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo, pagerina sandarumą ir šilumos izoliacines savybes.

Labai didelio tvirtumo lango konstrukcija su uždaro kvadrato formos cinkuoto plieno armatūra rėme ir G formos cinkuoto plieno armatūra varčioje. Armatūros storis ne mažiau kaip 1,5 mm.

VEKA SOFTLINE 70AD:

Tai aukščiausios A klasės, 5 kamerų, ypatingai šiltas prifilis, kurio sienelių storis ne mažiau kaip 2,5 mm.
Labai didelio tvirtumo lango konstrukcija su uždaro kvadrato formos cinkuoto plieno armatūra rėme ir G formos cinkuoto plieno armatūra varčioje. Armatūros storis ne mažiau kaip 1,5 mm.

Stiklo paketo storis iki 44 milimetrų, U = 0,8 W/m²K.

Naudojama dvigubo sandarinimo sistema.

Naudojami apkaustai – „Maco“ (Austrija).

5 kamerų profilis

5 kamerų profiliai STOLLAR tai ateities profiliai. Stipri, 70mm konstrukcija su metalo armatūra, duoda galimybe gaminti didelius langus. 5 kamerų profilis sulaiko šilumą,mėgaukitės ramybe įsigiję mūsų langus. Į juos įstačius izoliuojančius stiklo paketus galima pasiekti optimalią apsaugą nuo triukšmo. Varčia ir stakta yra sužeminta, dėka ko pro langą patenka daugiau šviesos.

13mm apkaustų griovelio ašies nuotolis suteikia galimybę panaudoti storesne apkaustų apkabą, kas papildomai garantuoja mažesnę galimybę įsilaužti.

estetiška ir nematoma stiklajuostės tarpinė.

specifinė tarpinių EPDM formą bei jų atitinkamas nutiesimas, atitinkamuose grioveliuose užtikrina nepralaidumą, bei ilgą naudojimą.

didelė sustiprinimo kamera duoda galimybę panaudoti plieninį sustiprinimą, kas garantuoja atitinkamą stabilumą.

5-kamerų sudėtis bei jos gylis 70 mm užtikrina optimalią šiluminę bei akustinę garso izoliaciją.

Izoterminis pjūvis

Didelis kamerų kiekis duoda gerą šilumos izoliaciją. Neišleidžia šilumos ir neįleidžia šalčio.

naujoviškas, modernus profilio dizainas, harmoningos proporcijos, aptakūs kontūrai, blizgantis paviršius suteikia langui ypatingą eleganciją

Naujiena! Langai PLASTIMET CLICK-ON AD

Rėmas:

6 kamerų, 80 mm

Patogi priežiūra:

Lygus bei atsparus oro sąlygoms, paviršius, padeda palaikyti langų švarą. Suapvalintas rėmo griovelio kampas, palengvina langų valymą.

Daugiau šviesos:

Palyginus žemas profilio aukštis ( 117 mm ), leidžia į kambarį patekti daugiau šviesos.

Estetiška apdaila:

Estetiškai siauros ir tuo pačiu patvarios kampinės siūlės.

Atsparumas:

Papildomi sutvirtinimai vidiniame rėme ir varčios profilyje apsaugo nuo smūgių ir įlenkimų.

Sustiprinimo kamera:

Didelė sustiprinimo kamera garantuoja atitinkamą stabilumą.

Optimali statika:

80 mm varčios profilis su 6 kamerų konstrukcijomis, suteikia stiklinimo galimybę su deriniais iki 44mm storio.

Patikima techninė įranga:

Vokiečių gamintojo ROTO NT naudojami įvairūs funkciniai sprendimai, kurie padeda apsaugoti nuo įsilaužimų.

Tarpinės:

Ištraukiamos tarpinės pagamintos iš EPDM medžiagos, kuri turi puikius parametrus kalbant apie atsparumą senėjimui ir aukštai temperatūrai, bei išoriniams veiksniams.

CLICK sistema:

Centrinis sandarinimo modulis padidina parametrus

triukšmo izoliacija, bei lango sandarumui.